Meist

Teamspirit.ee on spetsialiseerunud fännitoodete müügile läbi virtuaalse keskkonna. Meie eesmärk on toetada Eestis tõelise fännikultuuri arengut. Kasutame selleks oma aastate jooksul spordiklubide ja -organisatsioonidega suhtlemisel hangitud kogemusi. 

Teamspirit on Fifaa AS Kaubamärk.

FIFAA AS

Juba üle 20 aasta on Fifaa olnud turunduspartner tuhandetele ettevõtetele, kes on vajanud oma äris firmarõivaid ja reklaamkingitusi nii reklaamotstarbel kui ka igapäevaseks tööks. 

Täna tegutseme kõigis kolmes Balti riigis ja pikaajalise kogemuse põhjal julgeme lugeda ennast selle tegevusala suurimateks ekspertideks piirkonnas. Ilmselt on raske leida suurimat valikut firmarõivaid ja reklaamkingitusi kui Fifaa müügisaalis ning kataloogides.
Meie tooted kannavad üldjuhul kliendi logo vm sõnumit ning nende trükkimise või tikkimise korraldame kiiresti ja kvaliteetselt oma tootmisüksuses või koostööpartnerite abiga.

Fifaa tegeleb ka moe-,  spordi- ja vabaajakaupade maaletoomisega ning jaemüügiga. Tänaseks võib meie kaupluseid leida kõikidest Baltikumi suurematest kaubanduskeskustest. FIFAA opereerida on Skechers, T-Shirt Store ja Ballzy kaubamärke kandvad kauplused. Samuti opereerime mitmete e-kauplustega. 
AS FIFAA grupi ettevõtted annavad tööd üle 300-le inimesele Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.